Комедия "Маленькие шалости неверных мужей"

6 квітня 2017, 18:00, четвер
Продаж припинено
минула подія

Про подію

«Маленькие шалости неверных мужей»

«Маленькие шалости неверных мужей» - это новая комедия, премьера которой состоялась в январе 2014 года. Дружба мужчин и женщин – вот главная мысль премьерного спектакля. Известный писатель собирается на свидание к своей даме сердца, совсем забыв про супружеский долг. Но неожиданно для него встреча срывается из-за вмешательства совсем неизвестного ему мужчины, который пытается разбудить в нем чувство совести. Но легкие на соблазн мужчины неожиданно встречаются с местью обманутых жен.
Эта история очень интересная, смешная, симпатичная, немного трагичная, немного философская, но в ней, в основном, возникает та ирония, которая отвечает на все вопросы.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Бердянськ.

Комедия "Маленькие шалости неверных мужей" відбудеться 6 квітня 2017, 18:00, четвер в МБК. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+