У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Ляпис Трубецкой

5 серпня 2014, 20:00, вівторок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Легендарная белорусская группа «Ляпис Трубецкой» даст свой концерт в Бердянске 05 августа 2014 г.  в Аквапарке в Г. Бердянске ( НК SOLNCE). Событие такого масштаба пропустить никому нельзя!

« Ляпис Трубецкой»- это главный, а может быть, и единственный предмет беларусского музыкального экспорта.

1 Марта 2014 вышел новый альбом группы по названием  «Матрешка». В альбом вошло 10 новых песен группы « Ляпис Трубецкой», а также кавер на песню «Гражданской Обороны», «Государство». Все песни, вошедшие  в альбом «Матрешка», были написаны в 2012 г., задолго да укараинского Майдана, российской Олимпиады и прочих знаковых событий, с которыми теперь многие ассоциируют нашу пластинку. «Матрешка»- это не агитика, не пропоганда, не куплеты на злобу дня. Это музыкально-фантастический кибер-панк, это альбом-сказка, посвященный нашему недалекому будущему. За время, прошедшее с 2012 г., какие- то из песен уже начали сбываться, какие-то не сбылись- а сбудуться или нет, зависит от нас сегодняшних, от наших поступков здесь и сейчас. Песня «Воины Света « из альбома «Матрешка» поднялась на первые места хит парада «Нашего Радио», завоевала премию «Слепой волк-2014»

Группа является лауреатом премий RAMP, «Рок-коронация», «Чартова дюжина», «Степной волк», ZD Awards

Состав Группы:

Сергей Михалок- вокал
Павел Булатников — вокал, перкуссия
Руслан Владыко — гитары
Влад Сенкевич — труба
Иван Галушко — тромбон, бэк-вокал
Денис Стурченко — бас-гитара
Денис Шуров — ударные

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Бердянськ.

Ляпис Трубецкой відбудеться 5 серпня 2014, 20:00, вівторок в Аквапарк. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"
Питання? Відповідь!
+